Наші бренди
#ItemNeedTranslate# - rosource file #ContentLineItemsEditControl.resx# - florica
#ItemNeedTranslate# - rosource file #ContentLineItemsEditControl.resx# -
#ItemNeedTranslate# - rosource file #ContentLineItemsEditControl.resx# - dream
#ItemNeedTranslate# - rosource file #ContentLineItemsEditControl.resx# -
Про компанію

    ТОВ «Спільне українсько-турецьке підприємство КОТТОН УКРАЇНА» - молоде підприємство-виробник засобів особистої гігієни в Україні, яке динамічно розвивається.

    Наша Компанія була заснована в лютому 2016 року і за цей порівняно короткий час наша продукція, яка виробляється під торговими марками «FLORICA» і «AIR DREAM», встигла заслужити любов і високу оцінку фахівців і споживачів.

   Особливу увагу в процесі виробництва ми приділяємо створенню унікальних рецептур і технологій з застосуванням спеціально підібраних інгредієнтів. Сировина тестується в нашій лабораторії за багатьма критеріями, а готова продукція проходить атестацію за екологічними, гігієнічними і токсикологічними показниками, що дозволяє гарантувати її високу якість, підтверджену висновками Міністерства охорони здоров'я України.

       
 

Новини
Новини 01 Квітня 2017 року

З 1 Квітня 2017 р. наше підприємство розпочало випуск продукції: "Вологі серветки для дітей ТМ «Air DREAM» 132 шт." і "Вологі серветки для дітей ТМ «FLORIKA» Aloe Vera 132 шт."

Новини 15 Листопада 2016 р.

З 15 Листопада 2016 р. наше підприємство розпочало випуск продукції: "Ватні паличкі ТМ «Air DREAM»" і "Ватні паличкі ТМ «FLORIKA»"

Новини 01 Листопада 2016 р.

З 01 Листопада 2016 р. наше підприємство розпочало випуск продукції: "Ватні диски ТМ «Air DREAM»" і "Ватні диски ТМ «FLORIKA»"

Новини 30 Вересня 2016 года

З 30 Вересня 2016 р. наше підприємство розпочало випуск продукції: "Вологі серветки для дітей ТМ «Air DREAM» Aloe Vera 48 шт." і "Вологі серветки для дітей ТМ «FLORIKA» Aloe Vera 48 шт."