Про нас

      ТОВ «Спільне українсько-турецьке підприємство КОТТОН УКРАЇНА» - молоде підприємство-виробник засобів особистої гігієни в Україні, яке динамічно розвивається.

       Наша Компанія була заснована в лютому 2016 року і за цей порівняно короткий час наша продукція яка виробляэться під торговими марками «FLORICA» та «AIR DREAM» встигла заслужити любов і високу оцінку фахівців і споживачів.

       Особливу увагу в процесі виробництва ми приділяємо створенню унікальних рецептур і технологій з застосуванням спеціально підібраних інгредієнтів. Сировина тестується в нашій лабораторії за багатьма критеріями, а готова продукція проходить атестацію за екологічними, гігієнічними та токсикологічними показниками, що дозволяє гарантувати її високу якість, підтверджену висновками Міністерства охорони здоров'я України.

       Використання найсучасніших технологій і висока кваліфікація наших співробітників дозволяють нам виробляти широкий асортимент товарів, і постійно розширювати список продукції, що випускається. Наші фахівці постійно ведуть роботу над розширенням асортименту, поєднуючи високу якість продукції, що випускається з демократичними цінами.

      Продумана цінова політика при поєднанні доступної ціни і високої якості, вигідно відрізняє нашу продукцію серед різноманіття подібної продукції вітчизняних і зарубіжних виробників і користується популярністю не тільки в Україні, але і в країнах СНД. Асортимент і якість нашої продукції - це результат ретельного аналізу світових тенденцій у виробництві засобів гігієни з використанням натуральної сировини від світових лідерів хімічної та косметичної промисловості.

 

      Головна мета та ідея нашої роботи - донести до кожного споживача душевне тепло і турботу, вкладені в нашу продукцію, яка дарує Вам радість, чистоту і красу.